KEÇİ SAYI 2

Aşağıdaki bağlantıdan indireceğiniz PDF dosyasında 6 sayfa bulacaksınız. Sayfaları arkalı önlü bastırın. Sayfa numaralarına göre bu üç sayfayı iç içe koyun, katlayın.

Çoğaltın, Dağıtın!!!

Keçi Fanzin Sayı 2 PDF

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 Eylül 2013 Çarşamba

Ucubeliği sizden öğrenecek değiliz.

Fotoğraftaki demir enkazını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptı, yıllarca burasının ne olduğu kamuoyuna tam olarak açıklanmadı. Şimdi de yıkım kararı verildi, sebebi yola yakın olmasıymış.

Dört tane otobüsün camı, bir tane fıskiye kırıldı diye ortalığı ayağa kaldıran Melih Gökçek, halkın parasını yandaşlarına dağıtıp sokağa atarken kimseye hesap vermeyeceğini zannediyor. 


"2005 yılında yapımına başlanan ve “Ankara’nın en gözde mekanı olacak” diye tanıtılan demir ucubenin yıkımı tüm hızıyla devam ediyor. Başkentin silüetini bozduğu için de sıkça eleştirilen demir kafesin ihalesini alan ve AKP’ye yakınlığıyla bilinen YDA Grup, kule iş merkezi yapmak planıyla hummalı bir çalışmaya girdi. Kaynak yetersizliği yüzünden yapımı durdurulan yapı için bu güne kadar 71 milyon 506 bin 157 TL harcanırken, demir kafes sökülme kararının ardından yaklaşık 3,5 milyon liraya hurda bedeliyle satıldı."
sozcu.com.tr


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YENİ SAYI BU KAPAĞIN ALTINDA!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Keçi Fanzin Twitter:

Keçi Fanzin Facebook Sayfası:


#KeçiFanzin #KeciFanzin